Archive for the ‘SHOWBIZZ’ Category

Yjesia 10 kishte me teper lezet me vajzat e “Rreth e Rrotull”

Advertisements

Nga : Delinda Mucollari

Image

Kur të gjithë gazetarët po kërkonin një copëz vend në një televizion kombëtar ose jo, për tu bërë pjesë e botës së madhe të medias vizive, dy vajza zgjodhën të pushtojnë një strehë tjetër të komunikimit me publikun: Youtube!

(more…)

albano_carrisi-1

 

Kengetari dhe autori i njojur italian Al Bano Carrisi nderohet me urdherin Gjergj Kastriot Skenderbeu, titulli me i larte dhene nga president i Republikes z.Bujar Nishani.

 

 

http://www.gazetaidea.com/nderohet-me-urdhrin-gjergj-kastrioti-skenderbeu-al-bano-carrisi-video/

Jessica Chastain

Posted: April 1, 2013 in SHOWBIZZ

Jessica Chastain

foto nga ceremonia e cmimeve Oscar 2013