Archive for February, 2014

Mikja ime

Posted: February 21, 2014 in DELI`S STUFF, POEZI

 

A e di qe te kam menduar,
e di qe dhe malli me merr,
ti ndoshta perton te me shkruash,
kur ne mendje te vij ndonjehere!

(more…)

Advertisements

Me ty..

Posted: February 20, 2014 in AKTUALITET, DELI`S STUFF

 

Image

Me ty,, rrotull botes do shetisja

pa u lodhur asnje cast

Me ty, s’do ia ndjeja kurre mungesen

asaj cka pa ty kam pas..

(more…)